# #

Oyun Grubu

🌈🌈DİKKAT!!! AŞIRI BOYA İÇERİR! 🌈🌈

ÇOK RENKLENECEĞİZ!

ÇOK EĞLENECEĞİZ!


🌈Bol hareket ve renk içeren ‘PLAY TIME’ çalışmalarımız da her hafta farklı bir oyun ve boya çalışmaları ile renkli bir atölye geçireceğiz. 


🌈Bu atölye, doğal materyaller ve sanat malzemeleriyle dolu olan bir alandır. Eldeki proje ile ilgili Uzman Eğitimciler tarafından, haftalık aktiviteler ve kullanılacak malzemeler planlanır ve temin edilir. Çocuk bu atölyede kullanacağı araçlarla kendini ve duygularını özgürce ifade etmeyi öğrenir.


🌈Sanat etkinlikleri arasında boyama, kesme yapıştırma, yoğurma gibi birçok etkinlik yer almaktadır.


🌈Bu atölyede değişik türlerde boyalar, çeşitli renk ve türde kâğıtlar, hamur ve birçok sanat malzemesi bulunmaktadır. Çocuğun değişik teknikler kullanarak oluşturduğu çalışmalar atölyenin temelini oluşturur. Çocuk, sanat atölyesinde yaptığı çalışmalar ile kendisini farklı biçimlerde ifade etmeyi öğrenir ve hissettiklerini dışarıya aktarma fırsatı bulur.


🌈Hayal kurma, problem çözme, el, zihin ve göz koordinasyonu geliştirme, oranlar arası ilişki kurma gibi becerileri kazandırır. 


🌈Ayrıca hareketli/kurallı oyunları da içeren bu atölye çocuğun hem zihinsel hem de fiziksel olarak gelişmesine yardımcı olur. 


🌈Akranları ile birlikte çalışmasına imkan sağlanan bu atölye de özgün ürünler oluşturması sosyalleşmesi, düşünme, kavrama, sorunların üstesinden gelme, üretme becerisi gibi pek çok özellikleri kazandırmaktır.

Güncel etkinlik tarihleri için Little World Kids Club ile iletişime geçiniz.

#

Yaş

18-36

#

Kontenjan

8 çocuk

#

Ücret

250,00 TL

#
#
#
#
#
#

Rezervasyon Yap


Play Time ‘Fun and Learn’
isimli etkinlik

tarafından düzenlenmektedir.

Aşağıdaki butonlardan hızlı bir şekilde iletişime geçebilirsiniz:
oyun grubu oyun grubu oyun grubu

Konum

Yol Tarifi
#
#
#
#
#
#