Hakkımızda

5N1K İLE BABY WORLD


BABY WORLD NEDİR?

        Bayb World 0- 6 yaş arası çocukların bilişsel, fiziksel, dil gelişimi, sosyal duygusal gelişim ve öz bakım becerilerini destekleyen ebeveyn katılımlı, kaliteli vakit geçirilen eğlenceli bir beceri gelişim programıdır. 6 haftalıktan itibaren, ilkokula başlayana kadar olan dönemde çocukların tüm gelişim alanlarını bilinçli ve sistematik bir şekilde destekler. Amacımız;  çocukların sorumluluk duygusunu kazandırabilmektir. Çocuğun yaşam becerilerinin gelişimi için tek başına yapabilmesine yardım edilerek kendine olan öz yeterlilik ve öz güven sağlıklı bir şekilde kazandırılır. Çocuklarınız hangi yaşta ne yapabilirler? Sorusunun cevabını bulabileceğiniz, beceri düzeyi hakkında bol bol gözlem yaparak bilgi sahibi olabileceğiniz, teorik ve uygulamalı olarak ebeveynlere de eğitim veren bir kurumdur. Çocuklarının her bir döneminde tüm gelişim alanlarını destekleyebilmeleri için ebeveynlere tüm bilgi ve yöntemleri aktarılır. Bebek ve çocuk beyninin doğumdan itibaren her yıl kendine özgü geçirdiği gelişim evrelerinin nasıl destekleneceği konusunda ebeveynleri bilgilendirir. Ebeveyn çocuğunun gelişimini yakından takip etmesini destekleyerek oluşabilecek risklerin önüne geçebilmesini sağlar. Başka bir değişle potansiyelinin en üst düzeyine ulaşmasını mümkün kılar. Üstelik bu kadar ciddi işleri hem ebeveynleri hem çocukları eğlendirerek yapar.

           Programlarımız sistematik gündelik hayat becerileri gelişiminden oluşan eğlenceli bir programdır. Çocuğa olan ilgimiz ‘ona bir şeyler öğretme’ hevesiyle değil, onun içinde yanan ve zeka denilen ışığın sürekli yanmasını hedeflemektir.” Var olan genetik potansiyellerini en üst düzeyde kullanabilmelerini sağlamaktadır.

           Yaş gruplarına uygun olarak seans saatlerine ebeveyn ve çocuk birlikte katılmaktadır. En çok sorulan sorulardan biri dersler hep ebeveynlerle beraber mi oluyor? Program seanslarımız Aşağıdaki tabloda yer almaktadır.

LEVEL 1 Baby World ( 0-6 Ay Hareketsiz Bebekler

Haftada 1 gün 45 DK EBEVEYN DESTEKLİ

LEVEL 2 Baby World ( 6-12 Ay Hareketli Bebekler)

Haftada 1 GÜN 45 DK EBEVEYN DESTEKLİ

LEVEL 3 Baby World (12-18 Ay Yürüyen Bebekler)

Haftada 2 gün 1 SAAT EBEVEYN DESTEKLİ

LEVEL 4 Kids World (18-24 Ay Koşan Bebekler)

Haftada 2 GÜN 1 SAAT EBEVEYN DESTEKLİ

LEVEL 5 Kids World (24-30 Ay Günlük Yaşam Beceri Geliştirme Oyun Grubu)

Haftada 3 GÜN 2 SAAT EBEVEYN DESTEKSİZ GÜVENLİ AYRILIK ÇALIŞMALARI

LEVEL 6 Kids World (30-36 Ay Günlük Yaşam Beceri Geliştirme Oyun Grubu)

Haftada 3 GÜN 2 SAAT EBEVEYN DESTEKSİZ GÜVENLİ, AYRILIK ÇALIŞMALARI

LEVEL 7 Kids World (36-48 Ay Anaokuluna Hazırlık ve Destek Oyun Grubu)

Haftada 3 GÜN 2,5 SAAT EBEVEYN DESTEKSİZ GÜVENLİ AYRILIK ÇALIŞMALARI

LEVEL 8 Kids World (3-6 Yaş Anaokuluna Hazırlık ve Destek Oyun Grubu)

Haftada 3 veya 5 GÜN EBEVEYN DESTEKSİZ GÜVENLİ AYRILIK GERÇEKLEŞMİŞ

Eğitmenlerimiz, ebeveynlerimize hangi aktivitenin neden yapıldığını aktarır. Bu sebeple programlarımıza ebeveynlerimizin eşlik etmesi önemlidir. Seans sırasında yaptırılan aktivitelerin evde oyunlara, entegre edilmesi gerekir ki en yüksek verim alınabilsin. Büyük yaş gruplarımızın gün ve saatlerinde artış ve değişiklikler olmaktadır. Her hafta değişen temalar ile çocuğun farklı bir gelişim alanına yoğunlaşılmaktadır. .Oyun gruplarımız Level (1,2,3,4,5,6,7,8) olarak toplam 8 seviyeden oluşur. Her bir seviyede çocuğun o dönemdeki gelişimini destekleyen aktiviteler ile sunulur.

 Kurumumuzda bulunan değerlendirme odamızda çocuklara 3 aylık periyotlar halinde Uzm. Aile Danışmanı, Okul öncesi eğitmeni Nilay ŞAHİN tarafından oluşturulan portaj beceri kontrol gelişim testi Psk. Danışmanlar eşliğinde yapılır. Haftalık olarak yapılan dersler evde tekrarlanır. Uzman Eğitmen Aile Danışmanı Nilay ŞAHİN tarafından tasarlanmış olan ekipmanlarımız ise haftada bir çocukların gelişim aşamalarına göre değişmektedir Çocuğun ilk ve en yakın çevresi ebeveynleridir. Ebeveynler çocuğun en önemli dönemindeki ilk öğretmenleridir. Bu çok büyük bir sorumluluk olmakla birlikte aynı zamanda zor bir görevdir. Erken çocukluk dönemi tesadüfe bırakılmaması gerekmektedir. Baby world Başka bir deyişle anne baba okuludur. Çocuğun yaşam becerilerini tek başına yapabilmesine fırsat veren Ebeveyn katılımlı oyun grubu formatında olsa da içeriği ve kazanımları çok farklıdır. 

   Eğitmenlerimiz, ebeveynlerimize hangi aktivitenin neden yapıldığını aktarır. Bu sebeple programlarımıza ebeveynlerimizin eşlik etmesi önemlidir. Seans sırasında yaptırılan aktivitelerin evde oyunlara, entegre edilmesi gerekir ki en yüksek verim alınabilsin. Büyük yaş gruplarımızın gün ve saatlerinde artış ve değişiklikler olmaktadır. Her hafta değişen temalar ile çocuğun farklı bir gelişim alanına yoğunlaşılmaktadır. .Oyun gruplarımız Level (1,2,3,4,5,6,7,8) olarak toplam 8 seviyeden oluşur. Her bir seviyede çocuğun o dönemdeki gelişimini destekleyen aktiviteler ile sunulur. Kurumumuzda bulunan değerlendirme odamızda çocuklarımıza 3 aylık periyotlar halinde gelişim testi yapılır. Haftalık olarak yapılan dersler evde tekrarlanır. Uzman Eğitmen Aile Danışmanı Nilay ŞAHİN tarafından tasarlanmış olan ekipmanlarımız ise haftada bir çocukların gelişim aşamalarına göre değişmektedir.

           Türkiye'de ilk Uzm. Eğitmen ve Antrenörler eşliğinde montessori yaklaşımına uygun düzenlenmiş spor ve beceri sınıflarında gelişim takibi esaslı olarak başarıları kanıtlanmış tek sistem Baby World'dür. Sadece oyun grubu değil Anaokuluna hazırlık ve destek programıdır. Güvenli bağlanma-Güvenli ayrılık çalışmaları Uzm. Psk. Dan. eşliğinde bilimsel verilere dayanarak uygulanmaktadır.  Çocuğun ilk ve en yakın çevresi ebeveynleridir. Ebeveynler çocuğun en önemli dönemindeki ilk öğretmenleridir. Bu çok büyük bir sorumluluk olmakla birlikte aynı zamanda zor bir görevdir. Erken çocukluk dönemi tesadüfe bırakılmaması gerekmektedir. Baby world Başka bir deyişle anne baba okuludur. Çocuğun yaşam becerilerini tek başına yapabilmesine fırsat veren Ebeveyn katılımlı oyun grubu formatında olsa da içeriği ve kazanımları çok farklıdır.


BABY WORLD NE DEĞİLDİR?

     Baby world sadece bir oyun grubu yada bir spor salonu değildir. Çocuklara oyun grubu gibi eğlenceli gelen, 6 haftalıktan itibaren, ilkokula başlayana kadar olan dönemde çocukların tüm gelişim alanlarını bilinçli ve sistematik bir şekilde günlük yaşam becerileri geliştiren Anaokuluna Hazırlık ve Destek programıdır. Program seviyelerine göre Uzman Eğitmen Aile Danışmanı Nilay Şahin tarafından bilimsel temellere dayanarak hazırlanmaktadır. Baby world programı doğumdan itibaren beyin gelişiminin izlediği sırayı takip ederek, bu gelişim aşamalarının eksiksiz tamamlanabilmesi yönünde ebeveynleri bilinçlendirdiği için, beceri kazanım hedefli bir sistemdir. 

     Beyin gelişiminin doğru sırayı takip edebilmesi, gelişim basamaklarının temelleri üzerine inşa edilmesi sebebi ile çok önemlidir. Sağlam bir şekilde geçirilemeyen aşamalar, öğrenme açısından ileriki yıllarda risk alanı oluşturabilir.

           Ebeveynlerin bilinçli yaklaşımı ve desteği ile çocuklar ilk 6 yılın gelişim süreçlerini doğru geçirerek, 6 yaş sonrası eğitim öğretim hayatlarında başarılı ve özgüvenli bireyler olarak var olabilirler.


BABY WORLD'TE NEDEN FARKLI BİR PROGRAM?


           21.yüzyılda yaşadığımız bu dönemde çocuklarımızı yetiştirmeye çalışken onları bir çok alanda eğitim yarışına istemeden soktuğumuz oluyor.. Süper anne ve süper baba olma telaşına girdiğimiz bu zorlu dönemde çocukları bulundukları ortamda rahat ve mutlu olmalarını sağlayan bir programla hayat yaşam becerilerini oluşturmada sağlam bir temel atmış bulunuyoruz.

    Eğlenen eğlenirken öğrenen anne ve babasının yerine kendi yapabildiklerinin farkına varan özgüveni yüksek sorumluluk sahibi çocukları ebeveyn, çocuk, ve eğitimci güç birliği ile yetiştiriyoruz.

     Anaokuluna hazırlık için ilk adım atmaya ve sosyalleşme sürecini başlatmaya yönelik bir program olan oyun gruplarımız 0-12 ve 12-24 ay yaş gruplarına ebeveyn katılımlı 24-36 ve 3-6 yaş gruplarına ise bireysel katılım imkanı tanımaktadır. Çocuklarımızın gelişimine katkısı olacak her türlü etkinlik için anne baba katılımı-çocuk-öğretmen işbirliğinin güçlenmesi sağlanır.

      Anneler ile çocukların bir arada keyifli ve kaliteli zaman geçirmelerini, zengin paylaşımlarda bulunmalarını, ömür boyu sürecek kuvvetli bağların oluşmasını sağlayan programlarımız ayrıca ebeveynlerin çocuklarının gelişimini anlama ve desteklemesine olanak sunmaktadır.

    Uzman Eğitmen Aile Danışmanı Nilay Şahin tarafından tasarlanan ekipman oyun ve oyuncaklar haftada bir olmak üzere değiştirilmektedir. Çevre uyaranlarının değişmesi aşamalı olarak eğitim araç ve gereçlerinin basamaklarının arttırılması beceri gelişimlerini hızlı bir şekilde desteklemektedir.

   Çocuğun ruhuna dokunan eğitimciler ile programımızı uygulamak en temel görevimizdir.''Karekteri işe al yeteneği eğit'' sözünü felsefe olarak edinen kurumumuz öğretmenlerinin eğitmenliklerinin yanı sıra iyi bir insan olmalarını önemsemektedir. Okulu, öğrenmeyi, çocuklara sevdiren, zamanı paylaşıp onları yaşama hazırlayan en önemli etken öğretmenlerimizdir. Program kadar eğitimcilerimizin de iyi olması kaçınılmaz bir seçimdir. Bir eğitimcinin çocuğa katacakları, onun sadece akademik başarısıyla sınırlı olmamalı; temeline hayat başarısını oturtarak üzerine kat çıkmalı, çocuğun yapabildiklerini yukarı çekebilmelidir. Baby world oyun programımız öğrenmeyi ve çocuğu sevme üzerine kurgulanmıştır. Çocukların kuruma severek gelmeleri, öğrenmeyi sevmeleri çalışılarak başarmanın keyfini yaşamaları, programımızın ana temelidir.

           Farklılaştırılmış programımızda çocukların öz güven ve kendini tanıma becerileri geliştirilir. Bilgiyi yaşama transfer etmeye fırsat verilir. Sorumluluk becerilerinin gelişmesi desteklenir. Gerçek yaşam deneyimlerini kullanır ve hayatı tanımalarını sağlar. Aile katılımını destekler. Çocuğu tüm yönleriyle tanıma fırsatı sunar.21.yy becerileri olan iletişim sosyal duygusal gelişimi geliştirmeyi amaçlar.


BABY WORLD NASIL İŞLER?


            Baby world kurumu olarak çocuklarımızın güvenli ve neşeli bir ortamda ebeveynleri ile öğrendiği sağlıklı iletişim kurabilen ve sorun çözme yetisine sahip bireyler olarak yetisine sahip bireyler olarak yetiştiği tüm bunlar olurken gözünüzün arkada kalmayacağı bir kurum olmayı hedefledik.          

           Çocukların hayatlarındaki en önemli kritik olan bu dönemde özverili sabırlı ve eğlenceli alanında uzman eğitmenlerimiz hayat yaşam becerilerini destek olmaktadır. Baby world oyun gruplarında çocuklarımız sosyalleşirken eğlenirken sizde kafemizde “KENDİNİZE ZAMAN AYIRMA“ olanağı sunmaktayız.

           Kurumumuz çocuklara aile sıcaklığını yaşatarak, “Gelecek ve Anaokulu hazırlığını “titizlikle ama eğlenceli bir atmosferde gerçekleştiriyor.'' Baby world'de çocuğun motor ve nörolojik gelişimi düzenli ve sistematik olarak desteklenerek özgüvenli bir birey olarak hayatta öğreneceği ve yapacağı tüm işler için sağlam temel oluşturulur. İlk 3 yıl beyin kurulumunun büyük bölümü gerçekleşir daha sonraki yıllar bu ilk üç yılın üzerinde şekillenir. Burada sağlam temel oluşturacak bir ortam sağlamak öncelikli olarak anne ve babaların sorumluluğundadır. Baby world'de seanslarımız haftalık olarak gerçekleşmektedir. Anne ve babalar ile beraber oyun grupları eğitmenlerimiz tarafından yaptırılır ve yaptırılmış olan etkinliklerin önemi anlatılır. Baby world eğitmenleri alanında uzman bölümlerinden mezun olup gerekli formasyonu almış montesorri uygulama eğitimlerini tamamlamış Baby world sistemi ve programı ile ilgili Uzman Eğitmen Aile Danışmanı Nilay Şahin tarafından Baby world Temel Eğitimlerini ve Montessorİ Eğitimcisİnin Eğitimi Eğitimlerini tamamlamış kişilerden oluşur. Kuruma eğitmenlik olarak başlama koşulu ile ilgili belirli akademik ve beceri gelişim sınavlarına tabi olup yeterli başarı koşullarını gerçekleştirdikten sonra işe alımları gerçekleşmektedir. İşe alımı gerçekleşen eğitmenlerin düzenli olarak alanlarıyla ilgili eğitimlere katılmaları ön görülür. Deneyim ve bilgileri her sene yenilenerek onaylanır. Almış oldukları eğitim sonucunda uyguladıkları çeşitli etkinlikler çocukları daha yakından tanımak yeteneklerini ortaya çıkarmak yada eksikliklerini tamamlamak için dil becerisi görsel ve vücut algısı beyin bölgelerinin güçlendirilmesi ve zekanın yapılandırılması amaçlanmıştır. Eğitmenler tarafından uygulanan oyun grubu programlarımız uzman psikolojik danışmanlar tarafından takip edilerek belirli zamanlarda izlenerek çocukların gelişim takibi anne ve babalarımıza iletilir varsa problem davranışlar üzerinde çözümler aranır öneriler sunulur. Kayıtlar AYLIK, 3 AYLIK, 6 AYLIK olarak gerçekleşmektedir. Çalışan ebeveynler için hafta sonu Atölye program seansları da mevcuttur.

Seans sırasınca yaptırılan aktivitelerin hafta boyunca evde oyunlara, masaj zamanlarına entegre edilmesi gerekir ki en yüksek verim alınabilsin; Programın içeriğinde çocuğun tüm gelişim alanlarını destekleyecek çeşitli bölümler her hafta mutlaka bulunur, fakat bunların veriliş şekilleri haftalık olarak değişir ve çocuğun yaşına uygun ilerleme gösterir, en önemlisi de çok eğlencelidir.

 Gelişimin tüm evreleri birbiri ile bağlantılı olduğundan dolayı, her aşamada önceki aşamanın becerilerinin edinilmiş olması çok önemlidir.

BAYB World programı 2 grup içerisinde (Baby World ve Kids World) olarak 8 aşamadan oluşur.


BABY WORLD'E NE ZAMAN BAŞLANMALI?

           Bebeğiniz 6 haftalık iken Baby World'e başlayabilir. Anaokuluna başlama yaşına kadar çocuğunuzun tüm gelişim alanlarını Baby World'le destekleyebilirsiniz. Seanslar ve oyun grupları aşağıda görülen 8 farklı gelişim grubunda yapılır.

 Beyin gelişiminin en hızlı gerçekleştiği 0-1 yaş dönemi Baby World'ün bebekler için özelleştirilmiş LEVEL 1 (0-6 ay Hareketsiz bebek oyun grubu) programı ile başlamak uygundur, özellikle itme refleksinin söndüğü 4. aydan önce başlamak harika bir zamanlama olur. Biz Baby World ailesi olarak bebeğinize 6 Haftalıktan itibaren başlatmanızı öneriyoruz. Bu süreci yakalayamazsanız ilk yıl içinde LEVEL 2 (6-12 ay Hareketli bebek oyun grubu) programı ile başlamak bebeğiniz gelişimi için çok iyi bir seçim olur.

    Bebeğiniz ilk yaşını geçtikten sonra oyun gurubuna başlama kararı aldıysanız hiç vakit kaybetmeden Baby World'lü olup ev çalışmaları ile destekleyerek, eğitmenlerimizin yönlendirmelerini dikkate alarak çocuğunuzu en iyi şekilde geliştirebilirsiniz.

    Çocuğunuzun yaş grubuna uygun olan seans saatlerine katılarak kaliteli ve verimli vakit geçirerek katılıyor, bu harika programdan sizlerde faydalanıyorsunuz. Tercihinize göre haftada 1,2 gün yada 3 gün programlarımızdan faydalanabiliyorsunuz.

           Baby World yaş grupları ve programları ile ilgili daha detaylı bilgi almak için, babyworld.turkiye instagram Sayfamızı inceleyebilirsiniz.


BABY WORLD EĞİTİMİ NEREDE VERİLİYOR?

           Baby world'e özel spor merkezlerinde ebeveyn çocuğuyla beraber seanslara katılır. Beceri gelişim eğitimi sürekli tekrar ile sağlanır bu yüzden öğrenilenler düzenli bir şekilde tekrarlanır. Kurumumuz temiz, sağlıklı, rahat, keyifli ve eğlenceli bir ortamdır. Bireysel olarak oyun gruplarına katılan çocukların ebeveynleri için butik bir kafeteryamız bulunmaktadır. Kafeteryamızda bekleyen ebeveynler kendilerine zaman ayırmanın keyfi ile çocuklarını kameradan izleyebilmektedirler. Uzman eğitmenler ve Antrenörler eşliğinde, eğlenceli bir öğrenme atmosferinde ebeveynlerimizi bilinçlendirilir, çocuklarımızın gelişimine destek oluruz. Kurumuzun serbest alanlarında geniş bir bahçesi bulunmaktadır. Seans dışındaki zamanlarda hem anneler hem çocuklar sosyalleşme ve paylaşım zamanları geçirirler..Kurumumuzda spor salonu, montessori yaklaşımına uygun düzenlenmiş beceri geliştirme sınıfları, Duyusal aktivite tema sınıfı, Psikolog odası ve bebek emzirme alt alma odası olmak üzere farklı bölümler bulunmaktadır. Kurumumuz da Baby world gelişim takibi esaslı oyun gruplarımızın dışında hafta sonu atölyeler, seminerler, gibi farklı desteklerde sağlanmaktadır.


BİZ KİMİZ?

 Baby world kurucuları Genel Müdür Turgay KARADENİZ ve Program kurucusu Nilay ŞAHİN Anaokuluna Hazırlık ve Destek programlarını Türkiye'de ilk gelişim takibi esaslı montessori eğitim yaklaşımına uygun olarak hazırlanmış sınıflarında ebeveyn katılımlı oyun grubu programlarını Uzm.Eğitmenleri eşliğinde ilk olarak İzmir ilinin Bornova ilçesinde bilimsel verilere dayanarak uygulamaya geçirmiştir.. Avrupa eğitim programlarından derlenmiş Türk kültür yapısına uygun montessori eğitim sistemi spor ve günlük yaşam beceri sınıflarında uygulanmaktadır. Seanslarımıza katılan çocuklar özgüvenli kendi ihtiyaçlarına karşılan soran, sorgulayan , sorunlarına çözüm önerileri getirebilen başarılı bireyler olarak hayata hazırlanır. Anne ve babaların gelişimlerine katkıda bulunur. 


           Bayb World seanslarımızın tümü MONTESSORİ EĞİTİM sistemine uygun çocuklarımızın gelişim dönemlerine göre Uzm. Aile Danışmanı Okul öncesi Eğitmeni Nilay ŞAHİN TARAFINDAN hazırlanarak düzenlenmiştir. Sınıflardaki tüm ekipmanlar ve materyaller özel olarak tasarlanmıştır. Seanslarımız Psikolojik Danışman gözetiminde ebeveynlerimiz ile birlikte uygulanmaktadır. Program değerlendirme ve gelişim takiplerimiz Spor ve montessori değerlendirme sınıflarımızda 3 ayda bir velilerimize bildirilmektedir. Baby World Çocukları Anaokuluna hazırlık ve destek programını ile ilk olarak adım atacakları eğitim öğretim hayatına kendinden emin, özgüvenli, mutlu, başarılı bireyler olarak hazırlar..

           Çocuklarımız  düşünme becerileri gelişen, soru sorabilen, sahip olduğu duyuları en üst düzeyde kullanabilen, kendi işini kendi yapabilen, özgüvenli doğru bir benlik algısı geliştirmiş, özgür ön yargılarından uzak ve hoş görü sahibi, iş birlikçi sorumluluk sahibi, paylaşımcı, kendi haklarını bilen ve başkalarının haklarına saygılı bireyler olarak hayat yaşam becerileri geliştirilmektedir.

           Baby World olarak kendini geliştiren devamlı yenileyen ekibimiz ile birlikte sağlam adımlarla büyüyen deneyim ve başarılarından güç alarak ülkemizde yetişen yeni nesillerin eğitim ve öğretime katkı sağlamasına amaç edinmekteyiz.

           Mutlu insancıl değerlere sahip diğer insanlara, çevreye, doğaya, dünyaya evrene saygısı olan yetişkin bireyler yetiştirmeyi hedeflemektedir. Eğitim felsefemiz ilericidir, ilerlemecidir, yenilikçidir. Çocukların, Anne ve babaların toplumun, ülkenin ve insanlığın gelişmesi için temeli sağlam geleceğin yetişkinlerini eğitmeyi hedeflemektedir. Yeniden yapılandırılmacı ilkesine uygun hareket etmektedir. Geleneksel eğitimde bilginin ezberleyerek unutmak için değil deneyimleyerek yaşam boyu sürmesi iyileşmesi anlam kazanmasını önemsemektedir..

           Bu Nedenle Psikolojik Danışman gözetiminde eğitmenlerin liderliğin de üretmenin, yapabilmenin, paylaşmanın, kendi kimliklerini yaşayabilmenin hazzını duymak çocuklarımızı hem mutlu eder hem de öğrenmeye teşvik için önemli bir motivasyon oluşturur. Sürekli gelişimi destekleyen bir kurum olarak Baby World eğitimci kadroları gelişme açık, eğitim vizyonuna sahip, dünya dinamitlerine uyum sağlayabilen öğretmenlerden seçilerek özenle kurulmuştur.
Genel Bilgiler

 • Hafta İçi : 10:00-18:30
 • Cumartesi : 10:00-18:00
 • Pazar : kapalı
 • Kuruluş Yılı : 2020
 • Ücret Aralığı : 1000-2500 tl
 • Bina Yaşı : 3
 • Sınıf Sayısı : 5
 • Açık Alan : 350 metrekare
 • Kapalı Alan : 300 metrekare
 • Sosyal Medya :

Özellikler

#
Yaş Grubu
 • 0 - 2 Yaş
 • 2 - 3 Yaş
 • 3 - 4 Yaş
 • 4 - 5 Yaş
 • 5 - 6 Yaş
 • 6+ Yaş
#
Sportif Aktiviteler
 • Binicilik
 • Jimnastik
 • Pilates
 • Tenis
 • Yoga
 • Yüzme
#
Sanat Aktiviteler
 • Bale
 • Dans
 • Koro
 • Muzik
 • Orff
 • Yaratıcı Drama
#
Hizmetler
 • Güvenlik
 • Kamera
 • Servis
 • Servis Ablası
 • Servis Ögretmeni
 • Yemek
#
Eğitim Yaklaşımı
 • Montesorri
 • Waldorf
 • Reggio Emilia
 • PYP
 • High Scope
 • Bank Street
 • Cooperative
 • Creative Cirriculum
#
Diğer Eğitimler
 • Yabancı Dil
 • Kodlama
 • Satranç
#
Fiziksel Özellikler
 • Havuz
 • Bahce
 • Çocuk Parkı
 • Konferans
#
Sağlık Hizmetleri
 • Doktor
 • Aile Daışmanı
 • Hemşire
 • Periyodik Doktor
 • Psikolojik

Baby World İzmir Bornova; İzmir ili Bornova ilçesinde Oyun Grubu hizmeti sunmaktadır. Baby World İzmir Bornova ile yukarıda bulunan irtibat bilgilerinden veya aşağıda bulunan mesaj gönderme bölümünden kolayca iletişime geçebilirsiniz.

#
#
#
#
#
#

Mesaj Gönder

Konum

Yol Tarifi
#
#
#
#
#
#

Baby World İzmir Bornova Yorumları

Henüz yorum yapılmadı. Aşağıdaki formu doldurarak ilk yorum yapan sen olabilirsin 😊

Yorum Yap

#
#
#
#
#
#
oyun grubu oyun grubu